Vers és novellaíró pályázat

A városi könyvtár által meghirdetett „Családi kalandok” vers- és prózaíró pályázaton szép számmal vettek részt tanulóink, s jelentős sikereket értek el. Alsó tagozatban három 3. helyezett diákunk részesült díjazásban: Berényi Barbara 4.a, Czetin Zsófia 4.a és Korona Panka 2.a. Második helyezést ért el Csapó Áron 3.b osztályos tanuló.

A felső tagozatosok közül a 3. helyezést Pados Ádám 5.a , a 2.helyezést Sabáli Dóra 7.b, az 1. helyezést pedig Horváth Léna 8.b osztályos diákunk szerezte meg.

A következő évben megjelenő kiadványba az ő munkáik mellé a zsűri még beválogatta az alábbi tanulók írását: Póczek Léna 2.a, Varga Krisztián 2.a, Hegedüs Janka 3.a, Mizsák Dorka 5.a, Csapó Kornél 6.a és Déri Júlia 7.b, valamint a középiskolások közül Tőke Alexandra-volt diákunk munkáját is.