Tanévnyitó ünnepély a Somogyi Tagiskolában

2019.08.30-án Ünnepélyes tanévnyitóval kezdetét vette a Somogyi Tagiskolában a 2019/20-tanév. A tanévnyitó ünnepélyt megtisztelte jelenlétével Czvitkovics Gyula alpolgármester Úr, Fazekasné Mittli Piroska intézményvezető Asszony valamint Tahin Krisztina SZM elnök is. A tanévnyitó a 3.a osztályos tanulók zenés-verses műsorával indult. Simon István tagintézményvezető Úr évnyitó beszédében szólt az elmúlt időszak sikereiről, eredményeiről, illetve az elkövetkező tanév fontos szakmai feladatairól. Kihangsúlyozta a tagiskola és a székhelyintézmény együttműködését, valamint az együttműködésben rejlő lehetőségeket. Beszélt az iskolabán zajló és várható fejlesztésekről is. A tagintézményvezető úr külön köszöntötte a kis elsősöket és szüleiket, megköszönve azt, hogy a Somogyi Tagiskolát választották. A kis nebulók ajándékot kaptak felsős társaiktól.

Fazekasné Mittli Piroska intézményvezető asszony arról szólt, hogy megítélése és az intézményhez érkező visszajelzések alapján a két intézményegység közös munkálkodása eredményes és előre mutató. Reményét fejezte ki, hogy a közös munkához a szülők és a kollégák továbbra is támogatást biztosítanak.