SZM Bál 2019

Iskolánk hagyományos SZM Báljára került sor 2019.02.23-án este, melyet ismét nagy érdeklődés mellett sikerült megrendeznünk. Simon István tagintézményvezető és Tahin Krisztina, a Szülői Munkaközösség vezetőjének megnyitó gondolatai után az Energy Dance Team All In csapata, a 8.b osztály tanulói, valamint a Savaria táncegyüttes körmendi tagozatának táncosai színvonalas és szemet gyönyörködtető műsorral kedveskedtek. A vacsora után tetőfokára hágott a hangulat, melyet tombolasorsolással színesítettünk. Minden támogatónknak, minden kedves szülőnek köszönjük a megtisztelő felajánlást, melynek köszönhetően rekordszámú ajándékcsomag került kisorsolásra. Reméljük, hogy a bálra ellátogatók jól érezték magukat és jövőre újra találkozunk.