Sportágválaszón a Somogyisok

A Körmendi Rendészeti Szakgimnázium SPORRTÁGVÁLASZTÓ NAPOT rendezett 2019. szeptember 25.-én, melyen iskolánk diákjai is részt vettek.

A rendkívül színes programban bemutatkoztak városunk szakosztályai. A bemutatkozás mellet lehetőséget kaptak az eseményt meglátogató gyerekek arra is, hogy aktívan kipróbálhassák az adott sportágat. Alsó tagozatos diákjaink a tanítónők kíséretével élménydús délelőttöt töltöttek a zsúfolásig megtelt HŐR Sportcsarnokban. Minden sportág elismert edzők és diáksportolók segítségével mutatkozott be, nagyon sok Somogyis sportoló mutathatta meg ügyességét, s vett részt aktívan a program megvalósításában. Köszönjük a Rendészeti Szakgimnáziumnak és Körmend szakosztályainak a felejthetetlen élményt, Körmend, mint SPORTVÁROS kitett magáért.