Megkezdték a tornászok

December 10 – én elkezdődött tornászlányaink számára a versenyszezon. A tanév első megmérettetése a diákolimpiára felkészítő megyei verseny volt. A korábbi évekhez hasonlóan kitettek magukért a lányok, mindhárom korcsoportban 3. helyen végeztek csapataink, emellett az egyéni versenyben is helytálltak.

Iskolánk nevelője, Kiss Rita tanárnő a versenyiroda vezetőjeként vett részt az eseményen.

Külön köszönet illeti a szülőket, akik a gyerekek szállításán túl a sportághoz méltó buzdítással is segítették tanulóinkat.

Eredmények: I. korcsoport, csapat 3. helyezés ( Sass Gréta 2.a, Martyin Bianka 3.a ), egyéni 2. helyezés Sass Gréta 2.a  II. korcsoport, csapat 3. helyezés ( Varga Rebeka 4.a, Csillag Emma 4.b, Tóth Zsófia 3.a) egyéni 12. helyezés Tóth Zsófi 3.a  III-IV. korcsoport csapat 3. helyezés ( Kalamár Edina 7.a, Németh Nóra 6.a, Mizsák Dorka 6.a, Bartik Borostyán 5.a, Trummer Elina 6.a ) egyéni 8. helyezés Németh Nóra 6.a, 10. helyezés Kalamár Edina 7.a Felkészítő tanár, edző: Szájerné Csóbor Katalin