Katasztrófavédelmi verseny

Iskolánk csapata részt vett a hagyományosan, évente megrendezett felmenő rendszerű ifjúsági versenyen. A területi döntőn elért harmadik helyezés után, április 17- én Csepregen rendezték meg a megyei döntőt. A sportpályán és környékén tizennégy válogatott akadály várta a forgószínpad-szerűen, körben haladó diákokat, elméleti, de sokkal több esetben gyakorlati feladatokkal. Személyautó, elütött gyalogossal és sérült utasokkal. Árvízveszély, ahol homokzsákokból nyúlgátat kell gyorsan építeni. Kitelepítés: mi kerüljön a túlélő csomagba? De volt itt akadálypálya és kerékpáros ügyességi verseny, tűzoltó felszerelések felismerése és célba lövés is, persze tűzoltó fecskendővel. Csapatunk a 9. helyezést érte el. Gratulálunk a tisztes helytálláshoz! Csapatunk tagjai voltak: Szabó Richárd Varga Bálint 8.a, Joó Gergő Takács Jácint 6.a osztályos tanulók.