Három járás alapszintű tornaversenye Körmenden

Második alkalommal került megrendezésre a három járás alapszintű tornaverseny Körmend, Szentgotthárd, Vasvár járások általános iskoláinak részvételével. Március 12 – én a Körmendi Városi Sportcsarnok adott otthont az eseménynek. Azok az alsó tagozatos leány és fiú tanulók vehettek ezen részt, akik nem szerepeltek a diákolimpia tornaversenyein.

Népes mezőny gyűlt össze, ünneppé varázsolva a megmérettetést. Tizehárom leány és hét fiú csapat versenyzett az érmekért és helyezésekért.

Iskolánk diákjai kitettek magukért, nagyon szép, pontos gyakorlatokat mutattak be, számos érmet nyertek.

Eredmények:

leány csapat: 2. helyezés, a csapat tagjai: Ollári Vanessza 4. a, Pungor Zsófia 4.a, Sabáli Anna 4.a, Horváth Andrea 4.a, Martyin Bianka 2.a, Kovács Viktória 2.a

1. helyezés: Berényi Barbara 4.a, Bertai Csenge 4.a, Boldizsár Jázmin 3.a, Boldizsár Fiorella 2.a

leány egyéni: 1. helyezés Ollári Vanessza 4.a

fiú csapat: 2. helyezés, a csapat tagjai : Pados Áron 4.a, Földi Kristóf 4.a, Andorka Szabolcs 4.a, Gelányi Flórián 4.a, Tóth Gergő 4.a

fiú egyéni: 2. helyezés Pados Áron 4.a, 3. helyezés , Földi Kristóf 4.a

Felkészítő: Szájerné Csóbor Katalin