Fenntarthatósági Témahét Kóstolóval egybekötött mézbemutató

A Fenntarthatósági témahét programsorozatából kiemelkedett Kutrovácz Zoltán bemutatója. Ö szabadnapját feláldozva jött el, hogy a gyerekek megismerkedhessenek a méhcsaládok életével, a méz készítésének fortélyaival . Az előadó kicsik és nagyok körében egyaránt lelkes fogadtatásban részesült, köszönhetően az érdekességekkel teletűzdelt előadásmódnak. Közvetlenségéért cserébe a gyerekek bátran mertek kérdezni tőle. Beszélt róla, és képekkel is bemutatta a méhek betegségeit a megelőzés lehetőségeit. Az előadás végén a tanulók többféle mézet kóstolhattak. Köszönjük Kutrovácz Zoltánnak, hogy hozzájárult rendezvényünk sikeréhez. Az alsó tagozatos diákok plakáton örökítették meg élményeiket,amit a diáktársak és a szülők az aulában tekinthetnek meg.