Felügyeleti igény az új munkarend alatt

Tisztelt Szülő!

Tájékoztatjuk, hogy a tantermen kívüli digitális munkarend alatt indokolt esetben a körmendi általános iskolai tanulók részére az Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola fogja megszervezni azon tanulók felügyeletét, 8-17 óra között, akiknek szülei ezt igénylik. Jelenleg (2020.03.27) nincs felügyeletet igénylő tanuló.

Kérem a szülőket, a felügyeleti igényüket gyermekük általános iskolájában jelezzék az  intézmény vezetőjének e-mailben.

Ekkor meg kell adni a tanuló adatait, a szülők elérhetőségét, az igényelt felügyelet napjait és annak napközbeni időtartamát.

Javaslat az adatok megadására emailben:

Tanuló neve:
Tanuló osztálya:
Tanuló lakcíme:
Tanuló iskolája:
Szükő(k) neve:
Szülő(k) telefonszáma:
Felügyeleti igény dátuma (mettől meddig, vagy csak egyes napokon, a napok felsorolásával):
Felügyeleti igény időtartama (hánytól hány óráig kérik a felügyeletet):
Jelzés esetén telefonon felvesszük a szülővel a kapcsolatot.
A felügyelet igénylése esetén kérjük a szülőt, hozza magával a kitöltött  szülői nyilatkozatot, melyet itt talál.

Tájékoztatást olvashatnak még a Szombathelyi Tankerületi Központ hivatalos oldalán is.

Felhívom figyelmüket, hogy a tanulók kiscsoportos elhelyezése esetén is fokozottabb a fertőzésveszély, mint az otthoni elhelyezésnél.

A gyermekek egészségének védelme érdekében az iskola épületében a felügyeletre érkező gyermek, és a kijelölt nevelő tartózkodhat, szülők nem. Így kérem, hogy gyermekétől az iskola előtt köszönjön el, és a felügyelet végén ott várakozzon!

Jelenleg az intézmények épületei zárva vannak, annak látogatása tanulók, szülők részéről nem megengedett.

Fazekasné Mittli Piroska