Étkezéssel kapcsolatos tájékoztatás

Tisztelt Szülők!
Dr. Stepics Anita jegyző megbízásából az iskolai étkeztetéssel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk Önöket:
A Hungast Vital Kft. biztosítja az iskolai étkezést a következő időszakban is azok számára, akik ezt igénylik.
Kérjük, az somogyi@kormend.hu címre küldött emailben nyilatkozzanak azok, akik igénylik a következő időszakban az étkezés biztosítását. A levélben szíveskedjék pontosan feltüntetni gyermeke nevét, osztályát, s az étkezési igény pontos dátumát (mettől-meddig)!
A mai napon leadott kéréseket legkorábban március 19-étől tudják biztosítani. Az ebéd a Bartóki Óvoda konyhájáról  vihető el hétköznapokon 10-12 óra között. Nem kell vinni érhordót- az ételt dobozokban adják, melyekért nem kell fizetni.
Fontos, hogy csak azok számára lesz biztosítva az étkezés, akik ezt igénylik! Ez vonatkozik a gyermekvédelmi kedvezménnyel (ingyen) étkezőkre is.