ELMENT A TANÁR ÚR

Papp István Tanár Úr – ahogy mindenki ismerte: Pista bácsi – életének 87. évében elhunyt.

Kölcsey Úti Általános Iskolai pedagógusi évei után 1976-tól intézményünk, az akkori Somogyi Béla Körzeti Általános Iskola és Diákotthon megbecsült nevelője volt. Tudásának elismeréseként Járási Szakfelügyelőnek nevezték ki. Kézilabdás és labdarúgó tanítványai rajongtak érte. Számos tornaünnepély, játékos sportvetélkedő és pedagógus sporttalálkozó fűződik nevéhez. 1985-ben testnevelő kollégájával, László Zoltánnal elindították a Somogyi Kupa Labdarúgó Teremtornát, amelyet 35 éve töretlenül és hagyományként rendez az intézmény. Közvetlen természete, humorérzéke és a pótolhatatlan tangóharmonika nagyon sok nevelői összejövetelt tett felejthetetlenné.

Családja, labdarúgói, tanítványai, kollégái és barátai ma vettek tőle végső búcsút.

Pista bácsi, nyugodj békében!