Elkészült az online suliújság! Ki ne hagyd!

A digitális témahét keretében online suliújságot készítettek diákjaink nevelőik irányításával. Tanulóink óriási lelkesedéssel vetették bele magukat a munkába. Rengeteg új dolgot tanultunk közösen, vidám online órák keretében készültek az „alkotások”, melyek során számos online platform használatát is megtanulták, gyakorolták tanítványaink. Munkájukat szaktanárok rendszerezték, majd diákszerkesztők készítették a lapot. Folyamatosan ötleteltek, összedolgoztak, míg végül egy rendkívül színes, informatív online is megtekinthető anyag gyűlt össze. Csapó Kornél 8.a osztályos tanuló főszerkesztőként „munkatársaival” tette fel, javította, ellenőrizte a beérkezett alkotásokat. A szerkesztők feladatait Magyar Dóra és Biczó Beáta tanárnő koordinálta.

Ha nem akarsz lemaradni valami jóról, csak kattints, kattints, görgess és kattints!

Humán és idegen nyelvi munkaközösség

Az online felület az alábbi linken (Iskola újság) elérhető:

Iskola újság