„Bemutatom Körmendet”- pályázati sikerek

A Faludi Ferenc Könyvtár több kategóriából álló pályázatot hirdetett „Bemutatom Körmendet” címmel. Iskolánk tanulói szép számmal küldtek be pályamunkákat, s nagy sikert arattak. A rajzpályázaton az alsósok közül 2. helyezett Velekei Péter 3.a, a 3. helyezett Hegedüs Janka 4.a, a felsősök közül 1. helyezett Horváth Diana 7.a, 2. helyezett Horváth Anna 6.a és Mizsák Dorka 6.a, 3. helyezett Molnár Dóra 7.a osztályos tanuló lett. A több mint 90 beérkezett alkotásnak nagyjából a fele került kiállításra, melyre a nem díjazott diákjaink munkáiból is nagyon sok bekerült.

Az irodalmi pályázaton, melyre képleírást kellett készíteni, 1. helyezett Bartik Borostyán 5.a, 2. helyezett Sabáli Anna 5.a osztályos tanuló lett. A harmadik helyen Trummer Elina 6.a, Mizsák Dorka 6.a, Berényi Barbara 5.a és Korona Panka 3.a osztályos tanulók osztoztak.

A díjkiosztóra és a kiállítás megnyitására 2019. 10. 07-én, vasárnap délután került sor.