Ballagás és tanévzáró a Somogyiban 2019.

„Ballag már…”

2019.június 15-én került sor intézményünkben a nyolcadik évfolyamos diákok ballagására és az ünnepélyes tanévzáróra. Épületünk- a hetedik évfolyamos diákoknak és szüleiknek köszönhetően- ünnepi díszekbe öltözve várta végzős tanulóinkat. Verssel, énekkel, beszéddel és virággal búcsúztatták a hetedikesek a nyolcadikasokat, majd a végzősök búcsúztak megható beszéddel tanáraiktól, diáktársaiktól, osztályfőnöküktől. Ballagásukat Csépke Lilla éneke zárta. Ezután került sor a tanévzáróra, ahol először Fazekasné Mittli Piroska Intézményvezető Asszony osztotta meg a jelenlévőkkel tanévzáró gondolatait, majd Simon István Tagintézmény-vezető Úr tartotta meg évértékelő beszédét, és adta át a nevelőtestületi dicséretben részesülő tanulóknak a jutalmat. Az alapítványi jutalomkönyveket Fodorné Greskó Erzsébet és Tahin Krisztina, a Szülői Munkaközösség elnöke nyújtotta át a nyolcadik osztályos tanulóknak, a kisebbek osztálykeretben vehették át az őket megillető könyveket. A Tagintézmény-vezető Úr virággal köszöntötte a tanév során kiemelkedő munkát végző pedagógusokat, s a nyolc év során munkánkat aktívan segítő szülőket is. Végül bezárt a sikeresnek mondható 2018/19-es tanévet. Az ünnepet az udvaron a végzős diákjaink által elengedett lufik tették befejezetté.