775 sportnap Körmenden

Iskolánk csapata is részt vett a nagyszabású városi sportrendezvényen, melyet a város 775. születésnapja tiszteletére rendeztek. Két kategóriában versenyeztek a sportolók, mi az úgynevezett könnyített kategória résztvevői voltunk. A gyerekek nagyon ügyesen teljesítették a különböző ügyességi feladatokat, kiváló hangulatban telt el a nap.

Az iskolai csapat tagjai: Lóránt Zsanka 8.a, Balogh Blanka 8.a, Magyar Gergő 7.a, Szalai Dániel, 7.a, Déri Júlia 7.b, Horváth Zsolt 7. b, Kalamár Edina 6.a, Molnár Dóra 6.a, Joó Gergő 6.a, Szivós Noel 6.a, Németh Nóra 5.a, Horváth Jázmin 5.a, kísérő tanár Szájerné Csóbor Katalin

Professzionális kategóriában is rendeztek versenyt, ahol a város sportegyesületei mérték össze tudásukat. Itt is voltak iskolánkból versenyzők népes számban. Testnevelőink közül László Zoltán a labdarúgók csapatát erősítette, Molnár Csaba pedig a vívó feladat állomást vezette.