’ 45 SOMOGYI JUBILEUM

A Körmendi Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola Somogyi Béla Tagiskolája 1974-ben tartotta első tanévnyítóját „ SOMOGYI BÉLA Körzeti Általános Iskola és Diákotthon„ néven.

Az iskola mindig is nagy figyelmet szentelt a sportnak, a tehetséggondozásnak és az egészséges életmód kialakításának. Testnevelés tagozat, sportkollégiumi részleg, hat sportág és megannyi sportoló diák – köztük országos bajnokságig is eljutottak- bizonyítják az elmúlt 45 év eredményességét.

A születésnap sportos megünneplésére rendezték meg fiatal labdarúgók számára a „’ 45 SOMOGYI JUBILEUM – SPORT 36„ labdarúgó tornát a Körmendi FC műfüves pályáján. A hat csapat mérkőzéssorozatának végeredménye:

1. Körmend Somogyi-Olcsai
  2. Szentgotthárd
  3. Körmend Kölcsey
  4. Vasvár
  5. Nádasd
  6. Őriszentpéter

Különdíjasok:

• Legjobb Játékos: Lakner Olivér / Somogyi-Olcsai/
  • Gólkirály: Kránitz Balázs / Vasvár /
  • Legjobb Kapus: Kónya Attila / Kölcsey /
  • Lejobb hazai: Nagy Bence és Gáspár Richárd

A Kupagyőztes csapat: Nagy Bence, Cseresnyés Dániel, Gáspár Richárd, Lakner Olivér, Molnár Erik, Al-Hadad Hamdi, Sidó-Tahin Buda, Németh Ármin, Paál Balázs, Nagy Gábor, Kovács Olivér, Dékány Bojan, Vilics Botond, Szijjártó Botond

A Somogyi Iskola büszke a múltjára és folyamatosan tesz a jelenért illetve építi a jövőjét.